Kto poleca PROfertil®?

 

 


Dr Erik Randall Huber

Specjalista urolog

Łańcuch DNA plemników może zostać przerwany z przyczyn fizycznych (wysoka temperatura, trauma), chemicznych (palenie, narkotyki), anatomicznych (żylaki powrózka nasiennego) i związanych z infekcjami. Takie plemniki nie są w stanie zapłodnić komórki jajowej i/lub generują dużo większe ryzyko poronienia.
Nowe badania naukowe dowodzą, że fragmentacja DNA plemników dotyczy co drugiej pary, która nie może mieć dzieci. W związku z tym pomiar poziomu fragmentacji DNA plemników jest ważnym testem, który należy przeprowadzić wraz z badaniem nasienia. Jednakże o wiele ważniejsze w tych przypadkach jest odpowiednie leczenie, pozwalające spełnić parom ich marzenie o dziecku.
Wyniki bieżącego badania “Współczynnik fragmentacji DNA obniża się w wyniku uzupełnienia diety o mikroelementy” potwierdziły, że PROfertil znacząco obniża fragmentację DNA plemników po 3-miesięcznym okresie leczenia.
Dzięki PROfertil urolodzy mogą wreszcie zaoferować swoim pacjentom z obniżoną płodnością niewyjaśnionego pochodzenia leczenie o naukowo potwierdzonej skuteczności.